מבנים          
 

 

 

 

 

 לפני ואחרי ציפוי בפילם 5%, כיוון החלון מערב. לאחר התקנת הפילם אין תופעת סינוור, מופחת החום בצורה משמעותית והאוירה במשרד נעימה יותר.

 

 

 

 

 ציפוי דמוי התזת חול, לצורך הפרדת חללים, במשרדי תמי 4.
הציפוי מיושם על הדלת הקיימת, ללא צורך בהחלפת/ פירוק הזכוכית.

 

 

 

 

ביטול השתקפויות על מסכי מחשב/ טלויזיה.
בתמונה הותקן ציפוי כהה על החלון במשרד אשר גרם לביטול ההשתקפות של הוילון והאור על מסך המחשב. כך ניתן לעבוד בנוחות מבלי לאמץ את העיניים יתר על המידה.

 

 

 

חלון רקיע (סקאי לייט) חלון גדול זה (2X3 מ"ר) החדיר כמות חום עצומה לחלל הבית. הפרשי הטמפרטורה בין המפלס העליון לתחתון היו גבוהים. התקנת ציפוי רפלקטיבי חיצוני גרמה לאיזון הטמפרטורה בין המפלסים ע"י בלימת מרבית החום שחדר מהחלון מבלי לפגוע באפקט התאורה שלו. במקרה זה מתקבל גם חיסכון משמעותי בהוצאות חימום וקירור המבנה.
    חלונות במשרד בכיוון דרום.החדר הימני לפני התקנת הציפוי והשמאלי אחרי. ניתן להבחין כי הוילונות לא היו יעילים במיוחד. כאן ציפוי השמשות מבטל את הסינוור, מסנן משמעותית את החום, מוריד את ההשתקפויות ממסכי המחשב ומשרה אוירה וסביבתת עבודה נעימה הרבה יותר. כמובן שאפקט החיסכון באנרגיה מאד משמעותי.
     במפעל זה השתמשו בקרטונים לכיסוי החלונות. בתמונה השמאלית ניתן לראות את האולם לאחר ציפוי החלונות באנטי סאן כהה אשר פתר את בעיית הסינוור ויצר סביבת עבודה הרבה יותר נעימה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב